FRAM účetní a daňová kancelář, s.r.o.
Komora daňových poradců Člen hospodářské komory ČR
Drobečková navigace

Úvod > Služby > Lektorská činnost

Lektorská činnost

Naše práce znamená neustálé vzdělávání se v oboru. Naši vlastní zaměstnanci se vzdělávají soustavně interně nebo na školeních pořádaných zejména firmou FINVEST Příbram s.r.o., a také Komorou daňových poradců ČR.

Naše vlastní vzdělávání nás dovedlo postupně od malých školení pro vlastní potřeby i k nabízení proškolení v našem oboru i dalším firmám i jednotlivcům.

Nabízíme lektorskou práci a školení v následujících oborech:

  • výuka účetnictví a daňové evidence – pomůžeme začínajícím účetním vyznat se v oboru a zvládnout nástrahy Má dáti a Dal
  • daňová přiznání pro fyzické osoby OSVČ
  • praktické zpracování mezd
  • práce s počítačem, trénink základních znalostí MS Office
  • účetní programy DUEL, STEREO a ÚČTO 2000
  • odborné vzdělávání v oblasti finanční gramotnosti v oboru budování majetku a zajištění do budoucna - obecné zásady hospodaření s finančními zdroji, cesta peněz, majetková a věcná hodnota, ztráta hodnoty peněz v čase atd.

Školící prostory

Sesterskou společností naší firmy je společnost FRAM expres s.r.o., provozovatel restaurace NA HRADBÁCH v Příbrami fcb. Máme proto neomezenou možnost využití prostor salonku až pro 45 osob pro různá školení a akce.

Dále společnost FRAM expres s.r.o. provozuje občerstvení Coupé expres, kde lze v příjemném prostředí realizovat schůzky.

Pro účely malých školení, zejména jednotlivců nebo malých skupin, máme v prostorách provozovny v Obecnické ulici zasedací místnost