FRAM účetní a daňová kancelář, s.r.o.
Komora daňových poradců Člen hospodářské komory ČR
Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

Společnost FRAM účetní a daňová kancelář, s.r.o. 

Společnost FRAM účetní a daňová kancelář, s.r.o., byla založena v březnu 2010. Navázala na více než dvacetiletou praxi své zakladatelky Ing. Mileny Hnídkové, daňové poradkyně, zapsané v seznamu u Komory daňových poradců ČR již od roku 1995  pod evidenčním číslem 1694.

Společnost sama je zapsána v seznamu právnických osob poskytujících daňové poradenství u Komory daňových poradců ČR a má "kulaté razítko," umožňující podávání daňových přiznání k dani z příjmů v odložené lhůtě a poskytovat daňové poradenství. Dále je na základě živnostenského listu oprávněna vést účetnictví a daňovou evidenci, poskytovat účetní poradenství a další služby, jako je vedení mezd a personalistiky, vedení intrastatu a zpracování statistických výkazů atd. Doba se stále vyvíjí, co šlo dříve podávat na úřady formou psaného textu, jde nyní mnohdy již jen elektronicky. To klienta ale nezaskočí, pokud naváže spolupráci s námi.

Jméno FRAM (norsky VPŘED) je zvoleno, nejen díky naší lásce k moři, hlavně jako symbolika lidského snažení, soudržnosti, překonávání problémů a překážek a hledání nových možností. Nejsme novodobými průzkumníky, ale jejich celoživotní snaha splnit vlastní sny a být zároveň přínosem pro ostatní je nám vzorem a vždy půjdeme VPŘED. Také pro vás chceme být přínosem a pomůžeme vám symbolicky proplouvat bezpečně mořem účetních a daňových předpisů a zorientovat se ve složitém světě financí.

Komora daňových poradců ČR

Pokud klient s námi dostatečně spolupracuje, pak i my jsme schopni veškerou práci provést perfektně a projeví se opět to, na čem jsme postavili příběh naší firmy – jsme na jedné lodi a ta se jmenuje FRAM.

Společnost, to jsou především lidé. Náš tým - to jsou zkušení zaměstnanci i další externí pracovníci a odborníci. Spolupracujeme trvale s notářkou a auditorem. Dokážeme tak vyhovět všem vašim požadavkům.

Naší prioritou je péče o stávající klienty a upevnění spolupráce s nimi (reference). Zájem máme i o nové klienty, kteří si chtějí vytvořit prostor pro své podnikání a přenechat účetní a daňovou agendu profesionálům. Protože naši práci vymezují různé daňové termíny, vyžadujeme dobrou spolupráci a zejména důvěru v naše konání, naopak poskytujeme a zaručujeme spolehlivost a mlčenlivost.

Novým klientům pozorně nasloucháme, nastavíme systém spolupráce, převezmeme jejich agendu a ve výsledku ušetříme jejich náklady a čas. Na činnost jsme pojištěni ve výši 5 mil. Kč u České pojišťovny a.s., ručíme za předepsané sankce za strany správce daně i ostatních dotčených úřadů, vyčíslené naší vinou klientovi. Pracujeme však přesně a snažíme se o bezchybné provedení.