FRAM účetní a daňová kancelář, s.r.o.
Komora daňových poradců Člen hospodářské komory ČR
Drobečková navigace

Úvod > Služby > Zpracování mezd

Zpracování mezd

Máte-li zaměstnance, přenechte veškerou starost o zajištění s tím souvisejících povinností nám. Předáte-li nám podklady, výstupem pro Vás bude pouze příkaz k úhradě pro jednotlivé odvody státu a výplatní pásky pro zaměstnance. Vše ostatní zpracujeme za Vás.

Vedení mezd zahrnuje

  • Standardní měsíční činnosti před výplatním termínem, což zahrnuje práce jako personalistiku, zpracování tiskopisů pro instituce zdravotního a sociálního pojištění při nástupu a výstupu zaměstnanců, zpracování různých potvrzení o příjmu zaměstnanců dle požadavků klienta, poradenství.
  • Výpočty a zpracování mezd na základě zadaných parametrů a zpracované docházky, výpočty odvodů zdravotního a sociálního pojištění, tisk výplatních pásek, zpracování a zaslání elektronických přehledů pro pojišťovny.
  • Zastupování na institucích zdravotního a sociálního pojištění a na finančním úřadě.
  • Na konci každého roku zhotovení ročních výstupů, jako jsou mzdové listy, roční evidenční listy důchodového pojištění, roční zúčtování daní z příjmů, potvrzení o zdanitelných příjmech, rekapitulace čerpání dovolených a další přehledy.

Naše společnost pracuje na základě udělené plné moci k podpisování přehledů a přebírání všech písemností u jednotlivých pojišťoven, ke kterým je klient jako zaměstnavatel přihlášen.

Veškerá komunikace s úřady probíhá elektronicky.